Trokafixx

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: Ekhro

Domovský svět: Agan, Kosmopolitní světy

Éra: 4042 Tu - 4112 Tu


Budoucí liganor začal svoji profesní dráhu velmi neobvyklým způsobem - jako hrobník. Jakožto člen ekhroské menšiny ostatně neměl příliš mnoho možností. Ekhrové jsou většinovou populací považováni za nespolehlivé, výbušné a líné. Cílevědomý Trokafixx se rozhodl s tímto předsudkem bojovat. Stanovil si neobvykle přísný režim, sestávající z ranního vstávání s minimem spánku a tvrdé práce. Obrat v jeho životě nastává v okamžiku, kdy si během přípravy mrtvol všimne podezřelých podobností některých horníků, kteří zahynuli při důlním neštěstí. Stopy vedou k důlnímu konglomerátu Sab'Tam, který klonoval horníky, aby je pak do jejich smrti zotročoval. Rozkrytí tohoto zločinu Trokafixxe zářně katapultuje přímo do středu Ligy.

Trokafixx nikdy nebyl v Lize příliš oblíben, ať už kvůli původu, či proto, že byl posedlý disciplínou a kladl na své podřízené stejně přehnané nároky, jako sám na sebe. Nejvíce nepřátel měl však mezi zločinci. Za jeho život na něj bylo spácháno celkem osm atentátů. Trokafixx všechny přežil téměř bez úhony. "Titanový liganor" ustál výbuch nastražené termobomby stejně jako útok Indigo-bota.

Trokafixx své tělo neustále vylepšoval nejen cvičením, ale také pomocí robustního exoskeletu, ve kterém navštěvoval dokonce i jednání aganské vlády. Světy kolovala legenda o tom, že Trokafixx Ligu už nikdy neopustí. Titanový liganor však nečekaně umírá pouhých 11 Tu po nástupu do úřadu. Přivolaní lékaři zjistí, že jeho exoskelet zakrývá vyčerpané a iracionálním drilem zcela zdevastované tělo.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje