Mullahn

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání

Rasa: neživý – Zomb

Domovský svět: Coraab

Éra: 3262 Tu - současnost


Mullahn často lituje faktu, že procitl ze svého ree příliš pozdě. Všechny karty už totiž byly v Min'Oře dávno rozdány a cesta mezi tradiční Zombskou smetánku byla uzavřena. Mladý Zomb se proto realizoval jinde. Udržuje čilé styky s káďovkami napříč Coraabem, sponzoringem řádu takkomnichů pak získává kontakty po celé Coraabii. Paktováním s nižšímí kmeny si však také u ostatních Zombů vysloužil pohrdavou přezdívku Makhlai (spodina překračující meze).

Jeho nenávist k ostatním Zombům mu otevírá dveře daleko za hranicemi Min'Ory. Nezávislost tohoto neživého státu je totiž trnem v očích nejednoho mocichtivého C'Orského byrokratha. Především se však vymyká kontrole jinak takřka všemocného intergalaktika Hermese. Proslýchá se, že Mullahnovi prochází jeho aktivity právě proto, že výměnou za čerstvé informace z Min'Ory nad ním Hermes drží ochranou ruku.

Mullahn byl kromě Valigursaie jediným vážným zájemcem o koupi Radiokarbonových ostatků. Mullahn není žádný tradicionalista a nezajímal se o ně z nějaké úcty ke slavnému skládkokopovi, fascinovala ho však jejich smrtící nebezpečnost pro vše neživé, Zomby nevyjímaje. Lze se jen domýšlet, k čemu by ostatky infikované prastarou mutací joobunku vlastně chtěl použít."

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje