Xun Tchwo

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Xun Tchwo se údajně dožil až 450 Tu. Jeho zločinné aktivity byly přinejmenším na Coraabu známy po dlouhé desítky Gulů.
(Coraabia Artist: Andrey Lazarev)

Rasa: Nnul Dae

Domovský svět: Coraab

Éra: ? - 4232 Tu


Tento hvězdný poutník za svůj pseudo-život poněkud zbloudil z mírumilovné stezky svých bratří. O Xun Tchwových nechvalně známých zločineckých aktivitách se zmiňují policejní anály od začátku tisíciletí. Zprvu jej úřady znaly pouze pod pseudonymem blitkobetonový princ, protože Xun díky pašování Blitkočervů na Coraab velmi zbohatl. Později tento segment opustil a získal přízvisko Xun 15, jelikož nepřímo skoupil velkou část pozemků a budov patnáctého Sektoru C'Ory a začal de facto budovat stát ve státě. Jeho dlouholeté působení na odvrácené straně zákona ukončil až projektil, vystřelený z modulované zbraně asasínky Miny Mord, který dokázal protnout jeho pseudo-hmotnou tělesnou schránku a v mžiku jej vypařit během slavnostního otevření místního xotnictví.

Xun Tchwo uměl lidi velice mást – když s nimi vyjednával, vsugeroval jim úzkostné stavy, podsouval jim zážitky, které se nikdy nestaly. Údajně několikrát přemluvil policisty, kteří jej přijeli zatknout, aby jej propustili, či aby v hrůze uprchli před pomyslnou radioaktivitou, která jim (ne)sžírala útroby. Jednou mu dokonce odevzdali zbraně a nechali se jeho nohsledy postřílet.

S Xun Tchwem se kdysi utkal i samotný Ruka během Xunovy tajné návštěvy Aganu. Měl v plánu Xuna přepadnout, uchopit svou meta-rukou a rozmáčknout – zločinný boss mu ale ihned vnutil představu, že by měl svou rukou naopak rozmáčknout sebe. V poslední chvíli ale naštěstí ligan nestihl hrůzný sebepoškozující akt dokonat, protože Tchwo byl nucen pod palbou ustoupit.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje