Tokara

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Tokara - chladná a vypočítavá kráska, která neváhá odstranit kohokoliv, kdo se jí připlete do cesty.
(Coraabia Artist: Hrvoje Beslic)

Rasa: Mogra

Domovský svět: Mogra Troi, Kosmopolitní světy

Éra: 4210 Tu - 4284 Tu


Manna Tokara je prostřední z pěti dcer troiského prefekta Tok-Nela. Od útlého věku bylo dívkám poskytováno nadstandardní vzdělání, protože se očekávalo, že budou následovat svého otce do politiky. Tři dcery tomuto závazku dostály, čtvrtá tragicky zahynula při teroristickém útoku na magrav Sarkass III v 4236 Tu. Pátá dcera se vzepřela vůli otce a potají studovala umění války - své bojové i taktické dovednosti plánovala zhodnotit v Lize, sídlící na centrálním Aganu. Kvůli tomu se ale s otcem navždy rozešla ve zlém, protože tradicionalističtí Mogra-Troici jsou s Aganem v dlouholetém rozkolu a Ligu od jejího založení neuznávají. Tokara zprvu na postu ligana doslova excelovala. Problémy ovšem přišly až později po osudové misi na Sheren-Ssa.

Pohledná Manna Tokara byla od mládí silně promiskuitní a své přednosti vždy využívala pouze k vlastnímu prospěchu. Jejím svodům v průběhu služby v Lize podlehl nejeden muž, ať už šlo o Dogonta, Kassia nebo Gamou. Tokara si vždy své milence dokázala zcela obtočit kolem prstu, manipulovala jimi a vždy z nich dostala potřebné informace.

Tokara je ve skutečnosti tajně vdaná za Pom Karra, šéfa teroristické buňky Bai'ala. Byla to ona, kdo mu vnukl myšlenku, aby zaútočil na Sarkass III, protože její sestra o jejich svazku věděla. Po příletu na Sheren-Ssa, kde mělo dojít k zásahu proti narušitelům svatých míst, Manna Tokara zmizela. Po letech byla prohlášena za mrtvou, pravdou ale je, že právě zde dívka definitivně dezertovala k Bai'ale.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje