Modhra

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
Soubor:Flavor blank.jpg
Navrátit silně kyborgizované tělo do přirozeného stavu je extrémně nákladný proces. Říká se, že operace, kterými se Modhra zbavil všech svých kybernetických doplňků, ho stály trojnásobek toho, co pořízení samotných implantátů.
(Coraabia Artist: ???)

Rasa: Mogra

Domovský svět: Agan, Kosmopolitní světy

Éra: 4227 Tu - současnost


Modhra je jedním z nejschopnějších liganů současnosti. Je příslušníkem mocného aganského rodu Gannda, jenž v minulosti stál u samotného vzniku Kosmopolitních světů. Není pochyb, že Ganndové v příští volbě liganora využijí svého nemalého vlivu, aby dopomohli Modhrovi v jeho cestě na vrchol. Modhra byl podobně jako mnoho mladých liganů současnosti kyborgizován. V 4281 Tu se však stane terčem útoku neuro-asasína. Přestože je ligan na poslední chvíli zachráněn, jeho vazebné synapse jsou vážně poškozeny a navzdory špičkové péči se Modhrovi nepodaří obnovit konktakt se svým mechanickým tělem. Modhra se tehdy rozhodne k překvapivému kroku. Vzdá se všech kybernetických komponent a své tělo pracně očistí od všeho umělého.

Díky své dekyborgizaci se Modhra postupně vymezí proti svým vrstevníkům Gamoovi i Urnillovi, se kterými nemá dobré vztahy již od svého vstupu do Ligy. Zároveň tím zvyšuje své šance u kyborgofóbní Enedy, kterou dlouhá léta miluje. Možná i proto ji benevolentně přenechává velení Týmu 2, přestože by zde coby služebně starší ligan měl podstatně vyšší šance na jmenování.

Modhra má s Ligou velké plány. Chce jí očistit od zkorumpovaného Xosoona, který podle něj hanobí dobré jméno liganů. Plánuje zkompromitovat aganského politika Sujola, který by nejraději Ligu uchvátil sám pro sebe. Mocně lobbuje za samostatnost Mogra Troi, aby předešel krvavé transplanetární válce. Jen Iblort ví, zda se všechny jeho ambiciózní vize brzy přetaví ve skutečnost."

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
Nástroje