Žňók

Z Coraabopedia | Souborná encyklopedie coraabského multivesmíru
Přejít na: navigace, hledání
A
Podle několika špatně kryptovaných informací ze sub-netu Žňók již zemřel a o jeho IP se stará několik ztroskotaných vi-magů. Zprvu úsměvný pokus o diskreditaci N0Ku však poněkud zavání - zdroj se totiž na sítítch nedá dohledat.
(Coraabia Artist: Björn Barends)

Rasa: Uufthaka

Domovský svět: Coraab

Éra: 4239 Tu - současnost


Kde je rozruch, jsem i já. Těmito slovy je ověnčen Žňókův osobní sub-kanál N0K, díky kterému do světa vypouští své skandální vi-logy. Uufthakanský vi-mag postavil svou živnost na vlastnoručně zkonstruované letce kamerových augů, kterou za úplatu či pro vlastní voyeurské potěšení vysílá při různých příležitostech do c'orského virtuálního prostoru. Chcete špehovat své zaryté nepřátele či jen potají nasnímat vi-logy nevěrné ženy? Zkontaktujte Žňóka. Jedno je jisté - zavalitý xeňák své hračky nikdy nedá z ruky, jakmile se jich byť jen dotknete, ihned s vámi ukončí spolupráci. Říká se, že Žňók svůj bivak vůbec neopouští a vše potřebné k němu vozí kurýři. Jeho hlavními chlebobodárci jsou bulvární sub-deníky jako Provinční šrámy či Mžik!.

Mezi vrcholné Žňókovy úlovky patří záznam scény, při které je xenomodelka Mooda Rai ztlučena svými bodyguardy. Z veselejších úlovků pak patří Bor Khalovo uklouznutí při ceremoniálním setkání s prefektem Yamdrou či kultovní ethanolická scéna dvou byrokrathů, kteří se společně se svými pod obraz zpitými klajgary vzájemně naházejí do odpadní stoky.

Během dungského povstání Gu-Rang v 4270 Tu pořídil Žňók pomocí svých augů pobuřující záběry příslušníků InSboru, kteří na okraji Sektoru 9 upálili desítky bezbranných dungských sportovců za neživa. Vi-mag neváhal a zaslal skandální log přátelům do Žumpiče!. Od nich jej posléze za astronomický obnos odkoupil vládní kanál, který záznam v tichosti nechal zničit.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Kategorie
Odkazy
V jiných jazycích
Nástroje